Турнир у одбојци на песку 2018.

У сарадњи са Спортским савезом општине Темерин, одбојкашки клубови са територије општине Темерин, 01. и 05. августа организовали су турнире у одбојци на пешчаним теренима базенског комплекса.
Првог дана турнира организовано је такмичење у женској категорији 2 на 2, где је учествовало 12 екипа.

Победнички пехар првог дана августа однеле су новосађанке, beachvolay пар, Вања Вучуровић и Теодора Јолдић. Друго место заузеле су Вања Перић и Милица Ћулибрк(ОК Грбић), док је трећи био пар Бојана Зец и Милица Пролић(ОК Block out).

05. августа била је велика посећеност, како публике,тако и учесника, 24 пријављене екипе из Турије, Бачког Градишта, Ветерника, Новог Сада…

Одбојка на песку играла се цео дан, на сва три терена до касних предвечерњих часова, а један од учесника самог турира био је одбојкашка звезда, капитен ОК Војводина, Давид Мехић. Прва три места заузели су парови:
1. Вања Вучуровић – Лазар Бајандић
2. Теодора Јолдић – Игор Нинић
3.Азра Малићи – Давид Мехић

Носиоцима прва три места обезбеђена је новчана награда, пехари, медаље и дипломе Спортског савеза.

Захваљујемо се свим учесницима, публици и Спортском савезу општине Темерин и надамо се да смо овим започели дугогодишњу традицију одржавања турнира одбојке на песку!